1 grudnia 2023 obchodziliśmy XX Jubileuszowe Dzielnicowe Święto Wolontariusza „Wolontariat z Ochotą”. Spotkaliśmy się w gronie przedstawicieli ochockich szkół, instytucji i organizacji pozarządowych, by wspólnie uczcić i wyróżnić pracę wszystkich tych, którzy w sposób bezinteresowny, z potrzeby serca poświęcają swój czas, wiedzę i umiejętności na rzecz słabszych i potrzebujących.

Pani Burmistrz Dorota Stegienka nagrodziła wybranych wolontariuszy i aktywnych mieszkańców Ochoty pamiątkowymi sercami, aniołami i kwiatami. Uroczystość odbyła się w Hotelu Radisson Blu Sobieski, a całość spotkania przygotowało Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa” Warszawa – Ochota. Z naszej szkoły nagrodzone zostały cztery wolontariuszki: Alicja Kołodziejek VIIId, Julia Sapalska VIIId, Magdalena Żochowska VIb, Bianka Warmińska-Rydz VIb.

Kategoria: Aktualności, Wolontariat