W dniu 20.11.23  nauczycielka naszej Szkoły P.Natalia Sydorchuk wzięła udział w Ogólnopolskiej  Naukowej Konferencji „Niepełnosprawność – zadanie czy wyzwanie  we współczesnym świecie”, która się odbyła na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Było to wyjątkowe wydarzenie, które skupiło się na interdyscyplinarnej problematyce związanej z niepełnosprawnością, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych problemów i wyzwań w tym obszarze.

Celem konferencji było spotkanie przedstawicieli różnych dziedzin nauki, którzy zajmują się tematyką niepełnosprawności.

Pani Natalia podzieliła się doświadczeniem z  wykładem „Innowacyjne techniki wspomagania rozwoju osób z zaburzeniami mowy oraz autyzmem na zajęciach muzykoterapii „.