W środę 11 października 2023 roku pojechaliśmy całą klasą do Parku Rozrywki Mandoria w Rzgowie k/Łodzi.
Z samego rana wyruszyliśmy do Mandorii autokarem. Podróż była  przyjemna i szybko minęła. Na miejscu byliśmy bardzo zaskoczeni i podekscytowani. Po omówieniu poszczególnych zasad zachowania i bezpieczeństwa z Panią wychowawczynią i Panią wspomagającą zaczęliśmy zwiedzać to wspaniałe miejsce. W tym parku rozrywki było wiele różnych, wspaniałych atrakcji. Świetnie się wszyscy bawiliśmy.
Potem poszliśmy na warsztaty o bezpieczeństwie na drodze. Warsztaty te były bardzo ciekawe i pouczające. Rozmawialiśmy jak ważne jest, aby np. przy przejściu przez pasy nie patrzeć w telefon, tylko uważać na drodze, a także jak ważne jest zawsze zapinać pasy bezpieczeństwa w aucie bo to może uratować życie człowieka w razie wypadku.
Po warsztatach kontynuowaliśmy wspaniałą zabawę na wielu atrakcjach parku Mandorii.
Po zabawie udaliśmy się na smaczny obiad, po którym wróciliśmy do szkoły.
Ta wycieczka była wspaniała, pełna emocji i godna zapamiętania i dobrze wpłynęła na naszą klasową integrację. Było super!
tekst: Basia i Asia klasa 6c
Kategoria: Aktualności, Bez kategorii