W dniu 27.10.23 na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (Wydział Rehabilitacji) odbyła się I Międzynarodowa Naukowa Konferencja „Praktyka oparta na dowodach naukowych”, która połączyła pedagogów specjalnych, terapeutów zajęciowych i wszystkie osoby pracujące z osobami niepełnosprawnymi.
Celem Konferencji była wymiana doświadczeń w pracy z osobami niepełnosprawnymi oraz przedstawienie innowacyjnych form pracy.
Naszą Szkołę na Konferencji reprezentowała Pani Natalia Sydorchuk, nauczyciel współorganizujący kształcenie oraz muzykoterapeutka, która przedstawiła w części warsztatowej swoją innowację pedagogiczną „Autorskie gry i tańce integracyjne „. W Konferencji wzięli udział naukowcy z Australii, Holandii, Wielkiej Brytanii. Z Polski byli przedstawiciele wyższych uczelni z Łodzi, Krakowa,Wrocławia, Poznania,Warszawy.
Udział w Konferencji pozwolił uczestnikom zaprezentować najnowszą wiedzę w zakresie pracy z osobami o specjalnych potrzebach, służył integracji środowiska i wymianie doświadczeń.

Oddzielne i oficjalne podziękowania kierujemy w stronę   Pani Kamili Krawczak, nauczycielki języka angielskiego, za pomoc w przetłumaczeniu prezentacji na język angielski. 🙂