W dniu 31.05.22 uczniowie naszej szkoły zaprezentowali koncert w Domu Pomocy Społecznej „Chemik” z okazji Dnia Dziecka. Pani Dyrektor DPS-u Monika Banasiak wręczyła uczniom dyplom za udział oraz serdeczne podziękowania. Po występie na dzieci czekał słodki poczęstunek. Oczywiście, od września Mieszkańcy znów na nas czekają! Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc!

W koncercie wzięli udział uczniowie :

1c- Cybul Zofia, taniec „Lalka”

2c-Ciołek Julian Hoang Le Vy Horban Anna Kosznik Weronika Krasicka Julia Krasniqi Weronika Olszewska Marta Sak-Cichocka Natalia

Układy taneczne „Pokemon”, „Mama ostrzegała”, „Lady Gaga”, „Money”, instrumentalizacja do utworów klasycznych oraz piosenki w języku migowym.

4c-Bartnik Joanna Sobiech Helena Mazurek Barbara Pamięta Joanna Przyłuska Zuzanna Piosenki „Dla Ciebie, mamo”, „Wiosna”.

4 b-Hanna Lichota Piosenki „Jesteś mamo skarbem mym”, „Wszystko kwitnie wkoło”

Prowadząca Pani Natalia Sydorchuk oraz Pani Renata Zadrąg.

Serdecznie dziękujemy!

Kategoria: Aktualności, Bez kategorii