Przypominamy o konieczności zapisu dziecka do świetlicy na nowy rok szkolny. Jeżeli chcecie Państwo, by Wasze dziecko uczęszczało do naszej świetlicy prosimy o jak najszybsze wypełnienie karty zapisu (i ewentualnych upoważnień na nowy rok szkolny) i przyniesienie do szkoły (do sekretariatu lub sali nr 7).

Ponadto dostosowując naszą dokumentację do wszechobecnego RODO, prosimy by do każdej karty zapisu dołączony został formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych. Oba dokumenty można  pobrać z naszej strony z zakładki dokumenty, zamieszczone są również poniżej.

 

Karta-zapisu-do-świetlicy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

 

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie