OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW  2017/2018

klasy I – III

Ali Khalil z klasy 1A został laureatem Dzielnicowego Konkursu Plastycznego „Bezpieczni w internecie.

KOLEJNY SUKCES RECYTATORÓW!

W eliminacjach dzielnicowych 41 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” wzięły udział trzy osoby: Marysia, Maja i Julek.

Juliusz Szymanowski z klasy 1a zajął II miejsce.

Maja Szostek z klasy 3c została wyróżniona.

Jesteśmy z nich dumni!  Gratulujemy!

Ogólnopolski Konkurs Alfik matematyczny

Piotr Rodzoch – klasa 2d wynik bardzo dobry

 

Ogólnopolski Konkurs Alfik humanistyczny

Klasy 2

Patrycja Mróz – klasa 2a   wynik bardzo dobry

Paweł Ciepiela – klasa 2c wynik bardzo dobry

Michał Mokrzycki– klasa 2a wynik dobry

Klasy 3

Marta Khouri– klasa 3 c wynik bardzo dobry

Szymon Kamiński – klasa 3c wynik bardzo dobry

Szymon Kuligowski– klasa 3 c wynik dobry

Lidia Kostrubała – klasa 3 d wynik bardzo dobry

Karol Zhang– klasa 3 d wynik bardzo dobry

Miło nam poinformować, iż w XI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” nasi uczniowie zdobyli następujące nagrody:

NAGRODA GŁÓWNA:    

  • Jakub Gotkowicz kl.1C
  • Franciszek Korneć kl.2D
  • Patrycja Mróz kl.2A
  • Kacper Cybul kl.6A

NAGRODA:

  • Stanisław Brudziński kl.1C
  • Adam Kurzawa kl.1B
  • Konrad Lao kl.1B
  • Paweł Ciepiela kl.2C
  • Jan Stępkowski kl.2D
  • Karol Kowalski kl.6A
  • Zofia Tarłowska kl.6A

WYRÓŻNIENIE:

  • Michał Adamczyk kl.1B
  • Adam Błachowski kl. 1B
  • Lena Bogusz kl.1A
  • Ali Khalil kl.1A
  • Krzysztof Stachowiak kl.1B
  • Stanisław Wojciechowski kl. 1A
  • Karol Zadrąg kl.1A
  • Lena Jedynak kl.2D
  • Alicja Kołodziejek kl.2D
  • Gustaw Piotrowski kl.2D
  • Marcelina Podlaska kl.2D
  • Marcin Przygoda kl.2D
  • Piotr Rodzoch kl.2D
  • Laura Woś kl.2D
  • Katarzyna Dybcio kl.3D
  • Lena Puk kl.3D
  • Karol Zhang kl.3D
  • Marcel Kasprzykowski kl.4A
  • Joanna Rąpała kl.4A
  • Grzegorz Todryk kl.6A

KLASY IV – VII   

Ogólnopolski Konkurs   Alfik  matematyczny

Zofia Tarłowska 6 aLaureatka

Kacper Cybul 6 a – wynik bardzo dobry

Ryszard Ebing 6b – wynik dobry

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „GEO-PLANETA”

Wyróżnienia:

Tymoteusz Butrym (7a),

Paweł Siwczyk (7b),

Zofia Tarłowska (6a),

Kacper Cybul (6a),

Maksymilian Francuz (7a),

Michał Jędruszczak (7a),

Julia Kostrubała (6b),

Marcel Nowakowski (7b),

Wiktor Kuśnierz (7c),

Kacper Uściński (7a),

Jakub Senderowski (7c),

Jan Weroński (7c),

Aleksandra Buczek (6b),

Aleksandra Kudlek (6b),

Wojciech Babisz (7a),

Lilla Hejduk (6b),

Patrycja Olkowicz (6b),

Jakub Rek (7a),

Krzysztof Rochowicz (7c).

 

W XVI Konkursie Dzielnicowym „Przyszłość spełnionych marzeń„, edycja specjalna „Polskie drogi”                             z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości mieliśmy wielu nagrodzonych.

OTO LAUREACI:

Kategoria recytatorska

Juliusz Szymanowski kl 1A –nagroda

Szymon Kuligowski kl 3C – nagroda

Maja Szostek kl. 4C – nagroda

Mateusz Starba kl.1A – wyróżnienie

Ali Khalil kl. 1A – wyróżnienie

Przemysław Mirek kl. 5A – wyróżnienie

Kategoria wokalna

Marcelina Kacprzak – wyróżnienie

Kategoria plastyczna

Dawid Dudziak kl.1B – nagroda

Mikołaj Żaboklicki kl. 1B – wyróżnienie

Lena Bogusz kl.1A – wyróżnienie

Kategoria literacka

Hania Wojciechowska kl.5A

Wiktoria Ksel kl. 5B

Zofia Tarłowska kl. 6A

GRATULUJEMY!

 

Kategoria: Konkursy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

 

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie