5 grudnia 2017 r.,  w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza obchodziliśmy na terenie naszej szkoły razem z reprezentantami licznych placówek i instytucji ochockich  XIV Dzielnicowe Święto Wolontariusza pod hasłem „Wolontariat z Ochotą”. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Burmistrz i Wiceburmistrz dzielnicy Ochota, przewodniczący Rady Dzielnicy, przewodniczący Komisji Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej, przewodnicząca Komisji Oświaty, Wychowania i Sportu, pracownicy Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Dzielnicy Ochota oraz wielu innych zaproszonych gości.

Najbardziej zasłużeni wolontariusze otrzymali podziękowania i nagrody od Pani Burmistrz oraz dyrektorów i prezesów placówek ochockich.

Część artystyczną uświetniły recytacje poetyckie wolontariuszy, przedstawienie teatralne uczniów w języku angielskim oraz występy chóru przygotowane pod kierownictwem nauczycieli naszej szkoły: p. Jolanty Błażewicz, p. Iwony Gołębiewskiej, p. Iwony Jankiewicz, p. Kamili Krawczak i p. Edyty Kucharskiej.

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie