W piękną, słoneczną, czerwcową sobotę, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy.
9 czerwca odbył się kolejny już Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 280. Ta niezwykle ciepła
i familijna impreza przyciągnęła do szkoły rzesze uczniów z rodzicami oraz młodszym i starszym rodzeństwem.
Uczniowie naszej szkoły wystąpili z pokazami tanecznymi i wokalnymi, które były interesujące
i bardzo pomysłowe.

Przybyli gości mogli wybierać spośród wielu atrakcji. Najbardziej obleganymi okazała się dmuchana zjeżdżalnia, loteria fantowa oraz pokaz ptaków z SGGW. Uczniowie z radością składali orgiami, malowali swoje buźki, grali w kalambury, a także w interesujące gry planszowe. Niezwykle wyjątkowe było stoisko historyczne przygotowane przez naszych czwartoklasistów.

Nie zabrakło również akcentów sportowych. Odbył się między innymi  mecz piłki ręcznej oraz różnego rodzaju przebieżki sprawdzające spryt i szybkość najmłodszych uczestników.

Dla ochłody można było się napić pysznej lemoniady lub kompociku, a wśród smakołyków gastronomicznych znalazły się wykwintne, pieczone kiełbaski oraz ciasta domowej roboty.

Serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok!