Wolontariusze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280 wraz z opiekunami p. Jolantą Błażewicz i p. Edytą Kucharską odwiedzili Bibliotekę Publiczną dla Dzieci i Młodzieży

Nr 48 mieszczącą się przy ul. Baleya.

Spotkanie odbyło się pod hasłem „Biblioteka moich marzeń”. Zadaniem wolontariuszy było opisanie lub narysowanie wymarzonej biblioteki.

Prace cechowały się różnorodnymi pomysłami m.in. : „Biblioteka moich marzeń byłaby ogromna. Mieściłyby się w niej setki regałów na których byłoby tysiące dzieł i każde inne…  Miejsce do czytania książek, w którym w wygodnym fotelu i bajkowej scenerii moglibyśmy czytać książki.
Pani  Kierownik biblioteki Agnieszka Dubielecka w podsumowaniu naszego spotkania, zwróciła szczególną uwagę na fakt, że biblioteka w życiu każdego z nas jest miejscem szczególnym, a dodatkowo piękne zadbane wnętrze przyciąga czytelnika zarówno młodego jak i dorosłego.

 

Kategoria: Wolontariat

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie