Nasza „4A” wzięła udział akcji. Codzienne dojeżdżaliśmy do szkoły w sposób aktywny. W kampanii rozliczano nas z frekwencji. Wszyscy uczniowie naszej klasy, chociaż raz przyjechali do szkoły przesiadając się na rowery, rolki, deskorolki i hulajnogi. 100 % frekwencję miało, aż 11 uczniów z 4A oraz nasza wychowawczyni Pani Ania, która nas dopingowała . Wewnątrz szkoły, toczyła się rywalizacja pomiędzy klasami. Nasza klasa zajęła w niej III miejsce przegrywając z klasami: IVc i Vd .
Na Rowerowym Maju nie zakończyliśmy naszej rowerowej przygody. Jako klasa mieliśmy jeszcze Rowerowy Czerwiec dzięki naszej wychowawczyni, która wyciągnęła nas na Roztocze i na piknik rowerowy. Podczas podróży rowerowych staliśmy się bardziej samodzielni i zwracaliśmy uwagę na bezpieczeństwo podczas jazdy rowerami.
Pogoda nam sprzyjała w tych dwóch miesiącach, nawyki pozostały nadal wielu z nas kontynuuje aktywne dojazdy. Cieszy nas ten fakt!!!
Do zobaczenia na rowerze!!!

 

Kategoria: 4A, Bez kategorii

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

 

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie