Zajęcia dodatkowe


KOŁA ZAINTERESOWAŃ W KLASACH I – III

 

dzień lekcja koło klasa sala prowadzący
poniedziałek 6 szachowe 3 103 p. Iwona Pucha
6 teatralne  

2 i 3

 

przy hali sportowej p. Kinga Boruń
7 matematyczne  

3

 

106 p. Elżbieta Burakowska
wtorek 6 europejskie 3 4 p. Beata Skolas
7 zabaw matematyczno- logicznych  

1

 

102 p. Janina Soroczyńska
8 aktywności twórczej  

1

 

106 p. Dianna Fełenczak-Jędrzejewska
środa 5 matematyczne 2 sala zabaw p. Małgorzata Rzeszotek
9 przyrodniczo- kulinarne  

2

 

105 p. Emilia Drucis
czwartek 6 gry i zabawy ruchowe 3 hala sportowa p. Edyta Kucharska

 

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze klasy 1 – 3

dzień lekcja klasa sala prowadzący
poniedziałek 5 1c 103 p. Iwona Pucha
5 3d przy hali sportowej p. Kinga Boruń
6 2b 106 p. Elżbieta Burakowska
7 1b przy hali sportowej p. Beata Skolas
wtorek 3 1a 110 p. Dianna Fełenczak- Jędrzejewska
6 3c przy hali sportowej p. Janina Soroczyńska
7 3a przy hali sportowej p. Emilia Drucis
środa 5 2c przy hali sportowej p. Edyta Kucharska
6 3b 212 p. Ewa Gębicz
czwartek 5 2a 2 p. Dorota Szecówka
  6 2d 2 p. Małgorzata Rzeszotek
  7 3b 106 p. Ewa Gębicz
piątek 6 jęz. angielski kl. 3b, 2ab przy hali sportowej p. Małgorzata Paleczna

 

Konkursy dla klas 1 – 3

nazwa konkursu klasy termin osoba odpowiedzialna
Konkurs kulinarny 1, 2, 3 X p. Emilia Drucis
Konkurs fotograficzny „Najpiękniejsze zakątki mojego osiedla” 1, 2, 3 XI p. Kinga Boruń
Akcja tydzień uprzejmości 1, 2, 3 XI wychowawcy klas
Konkurs literacki

„Świąteczne rymowanki”

 

2, 3 XII p. Dianna Fełenczak-Jędrzejewska

p. Małgorzata Rzeszotek

Konkurs plastyczny „Polska moja Ojczyzna” 1 III p. Beata Skolas
Konkurs matematyczny „Tabliczka mnożenia” 3 IV p. Elżbieta Burakowska
Szkolny Turniej Szachowy 3 V p. Iwona Pucha
Quiz wiedzy historycznej 2, 3 V/VI p. Dianna Fełenczak-Jędrzejewska

p. Małgorzata Rzeszotek

p. Edyta Kucharska

p. Iwona Pucha

Konkurs „11 wspaniałych” 1, 2, 3 VI p. Dianna Fełenczak-Jędrzejewska

p. Edyta Kucharska

 

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ W KLASACH IV – VII

koło prowadzący dzień lekcja klasa
matematyczne p. Katarzyna Ślusarczyk piątek 8 7
matematyczne p. Diana Pleśniak piątek 7 6
matematyczne p. Ewelina Daniel wtorek 8 4
polonistyczne p. Anna Karczewska czwartek 8 7
aktywności twórczej p. Ewa Papiernik środa 6 4
historyczne p. Monika Grzymałowska wtorek 7 4 – 7
przyrodnicze p. Anna Hurkała poniedziałek 7 4
8 5 – 6
przyrodnicze p. Jan Zawitkowski czwartek 7 4 – 7
geograficzne 8 4 – 7
informatyczne p. Elżbieta Kietlińska środa 8 4 – 7
9 4 – 7
fizyczne p. Monika Wulczyńska czwartek godz.7.30 7
szachowe p. Paweł Starczewski wtorek godz.15.00 3 – 7
plastyczne środa 9 4 – 7
języka angielskiego p. Monika Dowgiert piątek 6 4 – 5
języka angielskiego p. Kamila Krawczak piątek 7 6
języka angielskiego p. Monika Kopecka piątek 7 5 – 6
języka niemieckiego p. Jolanta Błażewicz poniedziałek 6 4b
wtorek 6 4a
środa 6 4c
piątek 6 4d
wolontariat środa 8 4 – 7
języka niemieckiego p. Mariusz Zwoliński piątek 7 5 – 7
chór szkolny p. Iwona Gołębiewska wtorek 7 4 – 7
piątek 7 4 – 7

 

Konkursy dla klas 4 – 7

 

konkursy osoby odpowiedzialne termin
polonistyczne:

–           Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny

–           Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny

–           Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny Omnibus

–           Międzyszkolny konkurs ortograficzny

–           Konkurs na najciekawsze gry ortograficzne „Gramy w ortogramy”

–           Konkurs na literowanie wyrazów z trudnością ortograficzną „Literaki”

–           Konkurs „Mistrz Ortografii”

–           Szkolny konkurs „Pieśni patriotycznych”

 

 

 

p. A. Karczewska

p. M. Świdwińska

p. G. Lubańska

p. E. Papiernik

n-le poloniści

p. M. Świdwińska

p. A. Karczewska

p. E. Papiernik

p. M. Świdwińska

p. G. Lubańska

p. I. Gołębiewska

 

X – II

XII

III

XII/II

podczas dni humanistycznych

podczas dni humanistycznych

X-V

wg grafiku

 

językowe:

–           Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego Multitest

–           Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego English High Flier

–           Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego English Ace

–           Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego Albus

–           Ogólnopolski Konkurs języka niemieckiego Multitest

–           Ogólnopolski Konkurs języka niemieckiego Albus

–           Ogólnopolski Konkurs języka niemieckiego Galileo

–           Szkolny konkurs z języka niemieckiego na kartkę bożonarodzeniową

–           Szkolny konkurs z jęz. niemieckiego na kalendarz adwentowy

–           Szkolny konkurs z jęz. angielskiego „Spelling Contest” dla kl. 6-7

 

 

p. K. Krawczak

p. E. Szuszkiewicz – Gąś

p. M. Kopecka

p. K. Krawczak

p. M. Zwoliński

p. M. Zwoliński

p. M. Zwoliński

p. M. Zwoliński

p. M. Zwoliński

n-le jęz. angielskiego

 

 

 

X

XII

III

V

III

X

III

V

XII

XI

wg grafiku

 

historyczny:

–           Konkurs kuratoryjny Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 45

 

 

p. M. Grzymałowska

 

X

muzyczny:

–           Szkolny konkurs poezji śpiewanej

 

 

p. I. Gołębiewska

 

 

IV

plastyczne:

–           „Świat mojej wyobraźni” dla kl. V

–           „Jesienne impresje

–           „Zjednoczeni w różnorodności”

 

 

p. B. Stryjewska

p. P. Starczewski

p. B. Stryjewska

 

 

I

X

XI

 

religijny:

–           Konkurs biblijny

 

 

n-le religii

 

 

II

 

Konkursy matematyczno-przyrodnicze dla klas 4 – 7

 

 

konkursy Osoby odpowiedzialne termin
matematyczne:

–       Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

–       Szkolny Konkurs „Mistrz tabliczki Mnożenia”, kl 5

–       Ogólnopolski Konkurs „Multitest”

–       Ogólnopolski Konkurs „Albus”

–       Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

–       Szkolny Mistrz Matematyki (w ramach Dni Nauk Matematycznych)

 

 

p. D. Pleśniak – Łoś

p. E. Daniel

p. K. Ślusarczyk

p. K. Ślusarczyk

p. E. Daniel

p. D. Pleśniak – Łoś

 

 

XI

X

X

V

III

wg terminarza

przyrodnicze:

–       Ogólnopolski Konkurs „GEO-Planeta”

–       Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKO-Planeta”

–       Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Galileo”

–       Szkolny Konkurs „Znawca Polskich Parków Narodowych” (w ramach Dni Nauk Przyrodniczych)

–       Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Albus”

–       Ogólnopolski Konkurs wiedzy na temat ekologii
i ochrony środowiska „EKOTEST”

–       Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

–       Ogólnopolski konkurs ekologiczno – przyrodniczy

–       Szkolny z okazji Dnia Wiosny – Green Food Contest

 

 

p. A. Hurkała

p. A. Hurkała

p. J. Zawitkowski

p. A. Hurkała

 

p. J. Zawitkowski

p. A. Hurkała

 

 

p. J. Zawitkowski

p. J. Zawitkowski

p. J. Zawitkowski

 

XI

III

III

wg terminarza

V

IV

 

 

III

III

III

 

informatyczne:

–       Szkolny konkurs informatyczny z programowania
w Scratch

–         Szkolny Mistrz Informatyki (Word, Excel, Scratch, HTML)

–         Wojewódzki Konkurs Informatyczny miniLogia

 

 

p. E. Kietlińska

 

p. E. Kietlińska

 

p. E. Kietlińska

 

 

 

IX/V

 

IV/V

 

 

X

 

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klas 4 – 7

zdw prowadzący dzień lekcja klasa
język polski p. Anna Karczewska środa 5a,b,c 7
p. Monika Świdwińska poniedziałek 5d 7
p. Ewa Papiernik wtorek 4c, 4d 7
6a, 6b 8
matematyka p. Diana Pleśniak wtorek 6 7
p. Ewelina Daniel czwartek 4 6
język angielski p. Monika Kopecka wtorek 7 4 – 6
p. Monika Dowgiert piątek 6 4 – 5

 

SZKOLNE KOŁO SPORTOWE

 

 

prowadzący klasa dzień godziny
p. Alicja Salamońska 3 – 4 poniedziałek

środa

13.40 – 15.10
3 – 4 piątek  

13.45 – 14. 45

 

7 poniedziałek środa

piątek

16.00 – 17.30
p. Robert Bliszczyk 7 chłopcy wtorek

środa

czwartek

15.00 – 16.30
p. Mirosław Robak 5 dziewczęta czwartek 13.30 – 15.30
p. Maciej Wiraszka 4 czwartek 12.50 – 13.35