Wyjście do teatru

W piątek 15 września 2017 roku pojechaliśmy na wycieczkę do teatru Rampa na „Tajemniczy ogród”. Spektakl był bardziej musicalem, a nie spektaklem ponieważ śpiewu było bardzo dużo. Aktorzy grali bardzo dobrze, nie zapomnieli swoich ról i nie reagowali na komentarze widowni. Tło zmieniało się bardzo szybko i niezauważalnie. Wyjście nam się spodobało, ponieważ nie mieliśmy lekcji i spędziliśmy miło czas :]!

Kategoria: 5C, Bez kategorii

1 komentarz

  • Wychowawca klasy
    Wychowawca klasy

    Wyjście do teatru
    W piątek 15 września 2017 roku pojechaliśmy na wycieczkę do teatru Rampa na „Tajemniczy ogród”. Spektakl był bardziej musicalem, a nie spektaklem ponieważ śpiewu było bardzo dużo. Aktorzy grali bardzo dobrze, nie zapomnieli swoich ról i nie reagowali na komentarze widowni. Tło zmieniało się bardzo szybko i niezauważalnie. Wyjście nam się spodobało, ponieważ nie mieliśmy lekcji i spędziliśmy miło czas :]!

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

 

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie