W czerwcu wybraliśmy się na 3 dniową wycieczkę klasową na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Wszyscy nie mogliśmy się na nią doczekać. Wreszcie nadszedł ten piękny dzień bez szkoły, rodziców i codziennych obowiązków… Trzeba przyznać, że były to bardzo intensywne 3 dni, podczas których dużo zobaczyliśmy, przeżyliśmy i jeszcze bardziej zintegrowaliśmy się.Zobaczyliśmy m.in. Ojcowski Park Narodowy, Maczugę Herkulesa,zwiedziliśmy dawną kopalnię srebra w Tarnowskich Górach a największą niespodzianką było nocne zwiedzanie zamku w Ogrodzieńcu z duchami. Ależ to było przeżycie! Noc z duchami na długo zapadła nam w pamięci. Oprócz zwiedzania wspinaliśmy się na skałkach oraz gotowaliśmy trzy rodzaje zup w lesie: pomidorową, kalafiorową i ogórkową. Wszystkie zupy udały się i były pyszne. Na koniec zwiedziliśmy zamek w Bobolicach. Wszyscy wróciliśmy z wycieczki zadowoleni i pełni niesamowitych wrażeń.

Kategoria: 5B, Bez kategorii