Przed feriami razem z klasą 2 a wybraliśmy się na wycieczkę do gospodarstwa „Cztery Pory Roku”. Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji. Na początku przygotowaliśmy kwiaty oraz ramki na zdjęcia dla naszych babć i dziadków z okazji ich święta. Nie tylko staliśmy się artystami, ale również modelami, ponieważ każdy z nas miał okazję pozować do zdjęcia na tle palącego się w kominku ognia. Dużo radości przyniósł też królik, który cierpliwie towarzyszył nam podczas sesji. Kolejną atrakcją była wizyta w zagrodach, oglądanie, głaskanie i karmienie zwierząt oraz słuchanie opowieści farmera na temat ich zimowych zwyczajów. Podczas rozmowy na temat dokarmiania ptaków zimą, w grupach, przygotowaliśmy mini karmniki ze smalcem i nasionami. Zabraliśmy je do szkoły, żeby dokarmiać ptaki odwiedzające szkolny plac zabaw. Ważnym punktem naszej wizyty były zabawy na świeżym powietrzu. Na zakończenie zjedliśmy upieczone nad ogniskiem kiełbaski i rozgrzaliśmy się ciepłą herbatą. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że to był bardzo udany wyjazd i chętnie wrócą do tego miejsca na inne zajęcia.

sdr

sdr

dig

mde

cof

mde

mde

mde

mde

mde

mde

mde

cof

mde

cof

cof

cof

sdr

sdr

sdr

mde

cof

cof

sdr

sdr

sdr

cof

cof

sdr

sdr

sdr

cof

Kategoria: 3B, Bez kategorii

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

 

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie