26 stycznia 2017r. rozśpiewani wolontariusze z naszej szkoły, pod przewodnictwem p. Iwony Gołębiewskiej, wraz z opiekunami – p. Krystyną Polak, p. Edytą Kucharską i ks. Vitalijem Kahchuk, zawitali do Dziecięcego Szpitala Klinicznego, przy ul. Żwirki i Wigury.

Wolontariusze zaśpiewali kilka świątecznych piosenek i pastorałek, a potem wszyscy razem (mali pacjenci, ich rodzice, pracownicy oraz goście – czyli MY) , przy akompaniamencie gitary odśpiewaliśmy kilka najbardziej znanych i lubianych kolęd.

Na koniec nawzajem wymieniliśmy się prezentami. Dzieci ze szkoły przyszpitalnej dostały materiały plastyczne, książki oraz pluszaki, a wolontariusze piękne podziękowania, oklaski i pochwały.

Uważamy, że Akcja była bardzo udana, gdyż małym pacjentom sprawiliśmy radość, a my nauczyliśmy się pomagać innym, a nawet czerpać z tego przyjemność.