9 listopada w naszej bibliotece odbyło się spotkanie z autorem takich książek jak „Afryka Kazika” czy „Machiną przez Chiny”, Łukaszem Wierzbickim. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zainteresowaniem włączyły się w rozmowę z Panem Łukaszem, który przyniósł ze sobą rożne ciekawe rekwizyty oraz pokazał zapierającą dech w piersiach prezentację multimedialną.

Łatwo dało się zauważyć, że spotkanie z tym niezwykłym autorem jest takie jak jego książki – pisane łatwo, zrozumiałym dla dzieci językiem, lecz mówiące o sprawach niezwykłej wagi: szczęściu, miłości, przyjaźni czy odwadze.

Zarówno książki jak i opowieść pana Wierzbickiego to niewyczerpane źródło ciekawostek, faktów i anegdot z historii i geografii całego świata. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z tym fascynujacym pisarzem!

dsc00513 dsc00514 dsc00517 dsc00522 machina spotaut

Kategoria: Wydarzenia w bibliotece