6 czerwca nasza klasa odwiedziła Krainę Westernu w Sarnowej Górze. Atrakcji było mnóstwo! Przy bramie czekała na nas 30-osobowa ciuchcia, którą dojechaliśmy do indiańskiej wioski. Nasz indiański przewodnik z dużą dawką humoru opowiedział o czarach, szamanach, polowaniu na bawoły i zabawach rodem z Dzikiego Zachodu. Po pomalowaniu twarzy i zwiedzeniu tipi wzięliśmy udział w wyścigu przez indiański tor przeszkód oraz innych zabawach zręcznościowych. Z uśmiechem na twarzach korzystaliśmy z linowej zjeżdżalni, karuzeli, trampoliny i placu zabaw. Zmęczeni posililiśmy się pieczoną kiełbaską i ruszyliśmy na poszukiwania złota w kopalni. Bogatsi o nowe doświadczenia poszliśmy poszukać szczęścia na strzelnicy. Jedni lepiej poradzili sobie w strzelaniu z łuku, inni z wiatrówki, jednak wszyscy świetnie się bawili. Dużą atrakcją były zakupy w sklepie z pamiątkami: kuszami, łukami, toporkami, łapaczami snów, bransoletkami i naszyjnikami. Przed odjazdem zajrzeliśmy do kościoła i na cmentarz, a na uczestników wycieczki z dużymi pokładami energii czekały jeszcze przejażdżka na koniu oraz zmagania z elektrycznym bykiem. Zwieńczeniem pełnego wrażeń dnia było zwiedzanie mini zoo. Z Krainy Westernu wróciliśmy zmęczeni i zadowoleni 🙂

Kategoria: 3B, Bez kategorii

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

 

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie