OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2016/2017

W dniu 23  września 2016r  odbyły się Mistrzostwa dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.

Drużynowo nasza szkoła zarówno  w kategorii dziewcząt jak i  chłopców zajęła I miejsce.

Do kolejnego etapu, czyli rywalizacji na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży zakwalifikowali się:

Katarzyna Kesler –  6a

Gabriela Sawczuk  – 6a

Julia Dral – 6a

Kacper Uściński –6 a.

W październiku 2017 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta w składzie: K. Kesler, G. Sawczuk, J.Dral, A.Broniarek, M. Kacprzak, H. Jarosiewicz, A. Jaszczuk, M. Osiak, M. Urbańska, A. Tichy,                         zajęły II miejsce.

Chłopcy w składzie: M. Leoszkiewicz, M. Skibiński, A.Piotrowski, S. Jamioła, K. Uściński,                M. Torszkiewicz, A. Podskarbi, Sz. Hejduk, M. OKiński, M. Jędruszczak,  zajęli I miejsce

I miejsce chłopców w piłce ręcznej na mistrzostwach Ochoty.

I miejsce chłopców na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce ręcznej.

III miejsce chłopców na Igrzyskach Mazowieckich w piłce ręcznej.

Te sukcesy zawdzięczamy drużynie P. R. Bliszczyka, która reprezentowała szkołę w następującym składzie:

1. Butrym, M. Francuz, M. Gonos, M. Jędruszczak, J. Małaszyński, M. Narzymski, M. Okiński, A. Podskarbi, J. Rek, M. Stolarski, K. Uściński,                J. Ziólkowski, P. Siwczyk.