OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2016/2017

W dniu 23  września 2016r  odbyły się Mistrzostwa dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.

Drużynowo nasza szkoła zarówno  w kategorii dziewcząt jak i  chłopców zajęła I miejsce.

Do kolejnego etapu, czyli rywalizacji na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży zakwalifikowali się:

Katarzyna Kesler –  6a

Gabriela Sawczuk  – 6a

Julia Dral – 6a

Kacper Uściński –6 a.

W październiku 2017 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta w składzie: K. Kesler, G. Sawczuk, J.Dral, A.Broniarek, M. Kacprzak, H. Jarosiewicz, A. Jaszczuk, M. Osiak, M. Urbańska, A. Tichy,  zajęły II miejsce.

Chłopcy w składzie: M. Leoszkiewicz, M. Skibiński, A.Piotrowski, S. Jamioła, K. Uściński,    M. Troszkiewicz, A. Podskarbi, Sz. Hejduk, M. OKiński, M. Jędruszczak,  zajęli I miejsce

 

I miejsce chłopców w piłce ręcznej na mistrzostwach Ochoty.

I miejsce chłopców na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce ręcznej.

III miejsce chłopców na Igrzyskach Mazowieckich w piłce ręcznej.

Te sukcesy zawdzięczamy drużynie P. R. Bliszczyka, która reprezentowała szkołę w następującym składzie:

  1. Butrym, M. Francuz, M. Gonos, M. Jędruszczak, J. Małaszyński, M. Narzymski, M. Okiński, A. Podskarbi, J. Rek, M. Stolarski, K. Uściński,  J. Ziólkowski, P. Siwczyk.

I MIEJSCE DZIEWCZĄT Z KLAS IV W DWA OGNIE USPORTOWIONE

Dominika Marek, Maja Rakowska, Zuzanna Rakowska, Hanna Wojciechowska, Zuzanna Oneksiak, Zuzanna Gierczak, Julia Bochenek,  Maja Knap, Małgorzata Lipińska, Konstancja Długołęcka, Barbara Śliwka

                  II miejsce chłopców z klas IV  w dwa ognie usportowione

Mikołaj Bliszczyk, Maksym Faliszewski, Franciszek Kozłowski, Maksymilian Jakubowski, Mateusz Kaczor, Jakub Mielnik, Michał  Malec, Bartosz   , Jakub Lewandowski, Julian Szymańczyk, Stanisław Maciejko, Jan Piszczako.

 

                     II MIEJSCE W WARSZAWSKIM FINALE OD ZABAWY DO SPORTU

W zawodach  udział  brały dzieci z klas II i IV,

Aleksandra Kuczmar, Anika Grużewska, Zofia Szymańczyk, Szymon Kamiński, Michał Dziewicki, Daniel Goluch, Anna Jurkiewicz, Joanna Rąpała, Zofia Wypychowska, Antoni Libiszowski, Jan Górny, Wiktor Król, Weronika Pulkowska,  Olga Jarosiewicz, Dominika Marek, Jakub Mielnik, Maksym Faliszewski, Jakub Lewandowski

 

 

Kategoria: Sukcesy sportowe

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

 

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie