LAUREACI KONKURSÓW   KLAS IV – VI

Ogólnopolski konkurs GALILEO

Przyroda

  1. Karol Kowalski 5a
  2. Irena Kuzio 5a
  3. Aleksandra Buczek 5b
  4. Kinga Olczak 6d
  5. Szymon Malczewski 6d
  6. Stanisław Wypychowski 6d

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko – planeta –  wynik bardzo dobry

Aleksandra Hurkała  6b

Język angielski

  1. Krzysztof Kuligowski 4a
  2. Krzysztof Piasecki 4a
  3. Zofia Tarłowska 5a
  4. Jan Urbański 6a
  5. Tymoteusz Butrym 6a
  6. Antonina Smulska 6d
  7. Kinga Olczak 6d

Język niemiecki

  1. Krzysztof Kuligowski 4a
  2. Krzysztof Piasecki 4a

Multitest z przyrody

Kacper Cybul  5a

 

Ogólnopolski konkurs ALBUS  

 matematyka

  1. Przemysław Mirek 4a
  2. Tymoteusz Butrym 6a

przyroda

Karol Kowalski  5a

język niemiecki

  1. Krzysztof Kuligowski 4a
  2. Krzysztof Piasecki 4a

 

 

Alfik humanistyczny – wynik bardzo dobry

  1. Amelia Babińska 4c
  2. Igor Zawadzki 4c
  3. Konrad Pajewski 4a
  4. Dominika Osówniak 5b
  5. Tymoteusz Butrym 6a
  6. Maksymilian Francuz 6a
  7. Stanisław Jamioła 6b
  8. Antonina Smulska 6d
  9. Kinga Olczak 6d

 

Omnibus humanistyczny – wynik bardzo dobry

  1. Konrad Pajewski 4a
  2. Krzysztof Piasecki 4a

 

Konkurs historyczny – „Losy żołnierza …”

  1. Tymoteusz Butrym
  2. Aleksandra Dżurak
  3. Maksymilian Francuz

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny – wynik bardzo dobry

Wiktoria Ksel  4b

 

LAUREACI KONKURSÓW   KLAS I – III

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny – wynik bardzo dobry

  1. Wiktoria Olczak 3b
  2. Maja Wasiak 3b
  3. Paula Bagińska 3b
  4. Patryk Grabowski 3b

 

Alfik matematyczny

  1. Patryk Grabowski 3b  – laureat

– wynik bardzo dobry

  1. Marta Khouri 2c
  2. Barbara Osińska 2c
  3. Maciej Tarłowski 2c
  4. Szymon Kamiński 2c
  5. Stanisław Woelke 2b
  6. Maja Wasiak 3b
  7. Paula Bagińska 3b

 

Alfik humanistyczny   – wynik bardzo dobry

  1. Marta Khouri 2c
  2. Wiktoria Olczak 3b
  3. Patryk Grabowski 3b
  4. Maria Bazylko- Grzybczak 3b
  5. Paula Bagińska 3b
  6. Maja Wasiak 3b
  7. Blanka Sut 3d
  8. Amelia Ciszewska
  9. Barbara Klepacka 3b
  10. Tymoteusz Kasznicki
  11. Zarina Gowin Bączek
  12. Olga Gołąb
  13. Bartosz Jakubowski
  14. Pola Rogowska
  15. Joanna Rąpała

 

Omnibus humanistyczny  

Maja Wasiak  3b – laureat

 

Konkurs Varsavianistyczny – „Warszawa – lubię to!”

I miejsce w Warszawie dla drużyny:

  1. Patryk Grabowski
  2. Maja Wasiak
  3. Barbara Klepacka
  4. Paula Bagińska
  5. Iga Adaszek 3c

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych  „Świetlik”

Nagroda główna – 100%

  1. Antonina Płaska Id
  2. Barbara Marjańska Ic
  3. Piotr Rodzoch Id

Nagrody II stopnia

  1. Paweł Ciepiela Ic
  2. Marianna Murawska Ic
  3. Nadia Deptuła Id
  4. Franciszek Korneć Id
  5. Marcin Przygoda Id
  6. Laura Woś Id
  7. Amelia Ciszewska 3b
  8. Zuzanna Czapiewska 3b
  9. Bartosz Dziuba 3b
  10. Wiktoria Olczak 3b
Kategoria: Konkursy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

 

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie