UWAGA!

AKCJA ,, ZIMA W MIEŚCIE”

Opłaty za posiłki należy wnosić w następujących terminach:

01.02.17r. (środa)  – 7.30- 9.30

03.02.17r. (piątek) – 7.30- 8.30

06.02.17r. (poniedziałek)- 8.00

07.02.17r. (wtorek)- 7.30- 9.30

08.02.17r. (środa)- 7.30- 8.30

Opłaty przyjmowane są w pokoju nr 107.

Regulamin feryjnej placówki edukacyjnej

„Zima w Mieście” 2017

1. Feryjna placówka edukacyjna (FPE) funkcjonują od poniedziałku do piątku
    w godz. 8.00 – 16.00 .
  2. FPE pracują w modułach tygodniowych, zapisy uczestników dokonywane są na co najmniej jeden tydzień roboczy (5 dni, od poniedziałku do piątku).
  3. Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do przyprowadzenia dziecka do placówki najpóźniej do godz.8. 30 i odbioru dziecka w godzinach pracy placówki. Nieprzestrzeganie godzin odbioru może skutkować odmową przyjęcia dziecka do placówki.
  4. Warunki uczestniczenia ucznia w FPE:
    • posiadanie legitymacji szkolnej z warszawskiej szkoły lub stałe zamieszkanie (zameldowanie) w Warszawie,
    • złożenie prawidłowo wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika,
    • uiszczenie opłaty za posiłki w wysokości 7 zł dziennie[1].
  5. Uczestnik programu w FPE otrzymuje dwa posiłki, w tym jeden ciepły.
  6. Rodzice/opiekunowie prawni uczestnika, który nie może korzystać z żywienia zbiorowego ze względu na wskazania lekarskie (zaświadczenie) są zobowiązani do przyniesienia posiłku przygotowanego w domu.
  7. Z opłat za posiłki zwolnione są uczniowie korzystający z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków w ciągu roku szkolnego na mocy decyzji dyrektora szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej, na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły.
  8. Rodzice/opiekunowie prawni wnoszą opłatę za posiłki najpóźniej do dnia 08.02.17r
  9. Zwrot opłaty za niewykorzystane przez uczestnika posiłki nastąpi tylko po uprzednim telefonicznym (tel.22 658 34 30 ) lub osobistym zgłoszeniu nieobecności w FPE
    w danym dniu, najpóźniej do godz.8. 30.
  10. Zwrot opłaty za niewykorzystane przez uczestnika posiłki dokonywany będzie po zakończeniu programu, do dnia 10.03.2017 r., na wniosek rodzica/opiekuna prawnego ze wskazaniem dni, w których uczestnik był nieobecny.
  11. Wszystkie zajęcia prowadzone w FPE w ramach Programu są bezpłatne.
  12. Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do wyposażenia uczestnika, w strój, nakrycie głowy i obuwie, stosownie do warunków atmosferycznych i planowanych zajęć.
  13. Rodzice/opiekunowie prawni będą informowani o przypadkach nieodpowiedniego zachowania uczestnika, szczególnie o naruszaniu zasad bezpieczeństwa. Nieodpowiednie zachowanie może być powodem wykluczenia ucznia z udziału
    w zajęciach.
  14. Za szkody wyrządzone przez uczestnika odpowiedzialność ponoszą rodzice/ opiekunowie prawni.
  15. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany programu i regulaminu.