Tradycyjnie spotkaliśmy się na Dniu Rodziny, łączącym Dzień Mamy i Dzień Taty. Przygotowaliśmy wiersze i piosenki dla naszych rodziców. Byli bardzo wzruszeni. Potem chłopcy Szymon i Olek zagrali na gitarach. Następnie obdarowaliśmy naszych bliskich prezentami, które wcześniej samodzielnie zrobiliśmy. Po małym poczęstunku przystąpiliśmy do pracy w grupach. Tematem było wykonanie plakatu KLASA 3a. Razem z rodzicami tworzyliśmy wspólne dzieła. Pomagało nam nasze rodzeństwo.

To było ostatnie takie spotkanie w tym gronie. Podziękowaliśmy wychowawczyni za wspólnie spędzony czas.

Wszystkim dzieciom i rodzicom bardzo dziękuję za przygotowanie poczęstunki i sali na spotkanie.

Życzę sukcesów w następnym etapie nauki. Dziękuję za pomoc i wsparcie w czasie 3 wspólnie spędzonych lat.

Wychowawczyni klasy 3a Beata Skolas

Kategoria: 3A, Bez kategorii