Tradycyjnie spotkaliśmy się na Dniu Rodziny, łączącym Dzień Mamy i Dzień Taty. Przygotowaliśmy wiersze i piosenki dla naszych rodziców. Byli bardzo wzruszeni. Potem chłopcy Szymon i Olek zagrali na gitarach. Następnie obdarowaliśmy naszych bliskich prezentami, które wcześniej samodzielnie zrobiliśmy. Po małym poczęstunku przystąpiliśmy do pracy w grupach. Tematem było wykonanie plakatu KLASA 3a. Razem z rodzicami tworzyliśmy wspólne dzieła. Pomagało nam nasze rodzeństwo.

To było ostatnie takie spotkanie w tym gronie. Podziękowaliśmy wychowawczyni za wspólnie spędzony czas.

Wszystkim dzieciom i rodzicom bardzo dziękuję za przygotowanie poczęstunki i sali na spotkanie.

Życzę sukcesów w następnym etapie nauki. Dziękuję za pomoc i wsparcie w czasie 3 wspólnie spędzonych lat.

                                                           Wychowawczyni klasy 3a Beata Skolas

 

     

     

     

     

    

     

     

Kategoria: 3A, Bez kategorii

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

 

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie