9 lutego 2018 r. spotkaliśmy się, by podsumować efekty wytężonej pracy uczniów i nauczycieli w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018.

Mimo, że koniec roku wydaje się być tak odległy, to niektórzy uczniowie (a jest ich 73) osiągnęli średnią ocen powyżej 4,75.

Jak zawsze, nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę i miasto, osiągając wiele sukcesów, zdobywając nagrody i wyróżnienia w różnorodnych konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.

Podczas apelu wspominaliśmy również o akcjach charytatywnych, w których braliśmy udział (m.in. Szlachetna Paczka). Cieszy nas fakt, że po raz kolejny uczniowie naszej szkoły okazali wielkie serce, tym najbardziej potrzebującym.

Pamiętajcie, że nieważne, czy ktoś jest trochę zdolny, czy też szczególnie uzdolniony. Każdy z Was powinien rozwijać swoje zdolności. Pamiętajcie również, że warto inwestować swój czas i wysiłek, widząc cel, do którego zmierzasz.

Wszystkim Wam życzymy wytrwałości w dalszej pracy i jeszcze więcej sukcesów.